[5-1]
Szia
Benne vagyok a banner cserében. Ki is raktam a tiédet
Itt az enyém:

etna |
Ok,de mi az e-mail-od?
(tudatlan vaok xD )
Ugyan az én hibám, nincs kiírva sehova xD am [email protected] |
!De én is próbálkozom azért,egyenlőre csak egy karival,de azt már többször megöltem...nembaj,csak egyszer szólt be xD .
Amúgy van msn-ed?
Ugyan biztos nagyon ügyes vagy. Persze van MSN-em de nem lenne bajh a e-mailbe küldeném?xD |
Szija! Ügyi vagy!CSak így tovább ;-) (nem úgy mondom,mintha én tudnék ijen szépeket xD )
Köszi =))) (Ez jól esett xD) |
[5-1]
|